Beauty and the Beast

Beauty and the Beast 0

Piękna i bestia, to jedna z popularniejszych baśni Disneya, która zdobyła wiele nagród filmowych. Yggdrasil postanowił wypuścić slocika, który bazuje na tej baśni, dlatego też postanowiliśmy go sprawdzić.

Beauty and the Beast ma 5 walców i 20 linii płatniczych. Grafiki oraz animacje slota są świetnie wykonane, a efekty dźwiękowe to miód dla uszu. Całość wykonana jest w technologii HTML5, co gwarantuje sprawne działanie na każdym urządzeniu.

Slot jest napakowany świetnymi bonusami, które powinny dać szansę na zgarnięcie całkiem przyzwoitych wygranych. Oprócz Wilda mamy 10 darmowych obrotów, podczas których aktywny jest jeden z następujących bonusów, którego sami wybieramy przed rozpoczęciem darmowych obrotów:

– The Butler – walec obraca się w górę lub w dół w celu zapewnienia najlepszej możliwej wygranej;

– The Chef – trzy środkowe walce synchronizują się;

– The Maid – 2-4 Wildy losowo pojawiają się na walcach.

Powyższe bonusy mogą losowo aktywować się podczas bazowego trybu gry. Jeżeli podczas darmowych obrotów ponownie wylądują trzy Scattery, licznik resetuje się do 10 i otrzymujemy możliwość wyboru kolejnego dodatkowego bonusu.

Ponadto, mamy możliwość postawienia jednego z trzech dodatkowych zakładów Golden Bet, które podkręcają wygrane zdobyte podczas darmowych obrotów, co zdecydowanie jest jednym z większych plusów gry, ponieważ opcja daje szansę na ustalenie własnej strategii.

Beauty and the Beast to kolejny świetny slot od Yggdrasil, który dostarcza to, czego każdy porządny slocik powinien! Gratulacje dla ekipy z Yggdrasil i prosimy o wincyj takich perełek!

 Beauty and the Beast Beauty and the Beast Beauty and the Beast

GalaxyPig Casino

Beauty and the Beast

9.1666666666667

Grafika i dźwięk

10/10

  Intuicyjność

  9/10

   Szybkość gry

   10/10

    Funkcje i bonusy

    10/10

     Stawki zakładów

     9/10

      Jackpot

      7/10

       Pozytywy

       • Świetna grafika
       • Oryginalny motyw
       • Dużo unikalnych bonusów
       • Golden Bet

       Negatywy

       • Brak gry bonusowej

       Dodaj komentarz

       Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

        
       %d bloggers like this: