Black Horse

Gra Black Horse od Wazdan 0

„Grałem w zajebistego trójwalcowego slota!” Nie sądziłem, że to zdanie kiedykolwiek przejdzie mi przez gardło. A jednak! Gra Black Horse Wazdana, to rarytas wśród klasycznych slotów z trzema walcami.
Mimo iż gra Black Horse ma tylko trzy walce i pięć linii płatniczych, to jest tak napakowana bonusami, że wiele pięciowalcowych slotów może jej tylko pozazdrościć. W tej zajebistej grze można zgarnąć w sumie aż 90 darmowych obrotów: 15 za 9 symboli monety pojawiających się co jakiś czas na ostatnim walcu, 30 za 3 symbole podkowy i 45 za 3 symbole konia. Pamiętaj jednak, że podkowy i konie muszą wypaść poza liniami płatniczymi, w przeciwnym razie wypłacona zostanie tylko wygrana z tabeli wypłat.
Jedynym minusem tej gry są archaiczne grafiki i brak animacji. Ale nie oczekujmy zbyt wiele od tego typu gry, bo Black Horse już i tak wyróżnia się na plus z ogromu nudnych i brzydkich klasycznych slotów, w których nie uraczysz ani jednego bonusa. Gorąco polecam tą grę wszystkim niedowiarkom, którzy nie wierzą, że w klasyczne sloty da się grać dłużej niż pół minuty.

Black Horse Black Horse Black Horse

Diamond World Casino

Black Horse

9.0833333333333

Grafika i dźwięk

8/10

  Intuicyjność

  9/10

   Szybkość gry

   9/10

    Funkcje i bonusy

    10/10

     Stawki zakładów

     9/10

      Jackpot

      10/10

       Pozytywy

       • Masa zajebistych bonusów
       • Wysokie wygrane
       • Fajny motyw przewodni

       Negatywy

       • Archaiczne grafiki

       Dodaj komentarz

       Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

        
       %d bloggers like this: