Carnival of Venice

Carnival of Venice 0

Karnawał w Wenecji – każdy o nim słyszał, nie każdy na nim był. Okryte legendami wydarzenie kulturalne ściąga ludzi z całego świata. Mimo, że nie każdy z nas tam był, to każdy spakowałby najpierw barwną i bogato zdobiona maskę. Dni zabawy i beztroski stanowią nie lada gratkę. Pierwszym krokiem do zdobycia funduszy, aby móc wybrać się w tym czasie do Wenecji, może okazać się slot Carnival of Venice od Pragamatic Play.

Carnival of Venice od Pragmatic Play to slot o 5 walcach i 20 liniach płatniczych, których liczbę można dostosować według własnych upodobań. Walce znajdują się pośród bawiących się ludzi, na weneckim placu, skąpanym w kolorowym konfetti. Symbole na walcach to ludzie w maskach, wróżki i mimy, a barwne i fikuśne maski to najwyżej płatne symbole w grze. Animacja i grafika nie pozostawiają wiele do życzenia, a wszystko razem świetnie ukazuje radosną atmosferę karnawału.

Weselej się robi tylko po zapoznaniu z symbolami bonusowymi. Pragmatic Play nie udziwniał slota i stworzył podstawowe, dobrze wszystkim znane, symbole bonusowe, aby jak najłatwiej zwiększyć nieco wygraną.

Symbol Wild to nocne weneckie niebo rozświetlone fajerwerkami, tuż nad dachami weneckich domów. Wszędzie gdzie się pojawi, i ma taką możliwość, zastąpi inne symbole, za wyjątkiem Scattera i Bonusu, aby stworzyć kombinację wygrywającą.

Scatter to gondoliera ze swoim właścicielem, który pływa po mieście kanałami, rozwożąc ludzi, lub, jak w przypadku Carnival of Venice, Darmowe obroty. Już trzy symbole, gdziekolwiek na walcach, aktywują 7 Darmowych obrotach. Cztery Scattery dają 15 Free Spinów, a pięć symboli aktywuje aż 30 Darmowych obrotach, które można wygrać ponownie, po złapaniu kolejnych Scatterów.

Symbol Bonusu aktywuje dodatkową grę, w której można zdobyć aż 6710 punktów bonusowych. Zakres możliwych punktów zależy od ilości symboli bonusowych, które aktywowały grę. Aby aktywować grę, należy złapać trzy symbole bonusowe na linii aktywnej, od lewej strony do prawej, na sąsiednich walcach. Wtedy przechodzimy do sali, w której stoją zamaskowane osoby. Odkrywając ich twarze, zdobywamy punkty bonusowe, dodane na końcu na nasze konto.

Ogólnie, Carnival of Venice od Pragmatic Play to całkiem przyjemny slot, choć nieco wolny. Podstawowe bonusy i dodatkowa gra zdecydowanie są na plus. Stawki zakładów, które również można łatwo dostosować do naszych możliwości, niezły jackpot i bonusy sprawiają, że Carnival of Venice można łatwo polubić.

Carnival of Venice Carnival of Venice Carnival of Venice

VoltCasino

Carnival of Venice

9.5

Grafika i dźwięk

10/10

  Intuicyjność

  10/10

   Szybkość gry

   10/10

    Funkcje i bonusy

    9/10

     Stawki zakładów

     9/10

      Jackpot

      9/10

       Pozytywy

       • Dużo możliwości dopasowania ustawień
       • Gra dodatkowa

       Negatywy

       • Powolne Darmowe obroty

       Dodaj komentarz

       Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

        
       %d bloggers like this: