Dwarven Gold Deluxe

Dwarven Gold Deluxe 0

Krasnoludki. Bajkowe istoty, które pojawiają się w większości bajek, baśni, dziełach literatury, nie tylko dziecięcej, a nawet jako posągi w przydomowych ogródkach. Postać krasnoludka zmieniała się w folklorze przez wieki, jednak mocno przywarła do wielu kultur. Od dziecka każdy wie, czym są. Bohaterowie baśni, podań i legend są popularnym materiałem wykorzystywany w różnych dziedzinach, od reklam po książeczki edukacyjne dla maluchów. Nie mogło to też ominąć slotów – gier z krasnoludkami, karłami i skrzatami jest więcej niż mnóstwo. Jedną z takich gier jest Dwarven Gold Deluxe od Pragmatic Play.

Dwarven Gold Deluxe od Pragmatic Play to slot o 5 walcach i 25 liniach płatniczych. W tle, za walcami, można dostrzec ogródek, wysokie trawy i muchomory. Zgodnie z najpopularniejszą teoria, krasnoludki mieszkają w przydomowych ogródkach i pilnują domostw, czasem psocą. W Dwarven Gold Deluxe krasnoludki popijają nieznany płyn, szeroko się przy tym uśmiechając. Cztery krasnoludki : żółty, niebieski, czerwony i fioletowy, wraz ze swoją skrzynią pełną złota, są najwyżej płatnymi symbolami w grze. Oprócz nich, standardowymi symbolami są litery alfabetu i liczby.

Symbole bonusowe ograniczają się do dwóch podstawowych: Wilda i Scattera. Nie jest do wiele, ale dzięki temu, slot jest łatwy w zrozumieniu nie wymaga zapamiętania wielu zasad, a jednak sprawia, że konto powoli zapełnia się krasnoludzkim złotem.

Symbol Wild to garniec pełen złota. Jak to z reguły bywa, zastępuje wszystkie symbole oprócz Scattera.

Scatter przedstawiono za pomocą kolorowego motyla, który aktywuje 7 Darmowych obrotów. W czasie ich trwania, trzy symbole Scattera mnożą całkowity zakład 20x. Ponadto, w trakcie Darmowych obrotów, prze rozpoczęciem każdego z nich, dwa symbole Wild dodawane są na walcach 2,3 i 4 i zostają tam przez czas trwania wszystkich Darmowych obrotów, tworząc wokół kombinację.

Dwarven Gold Deluxe od Pragmatic Play jest nadzwyczaj prosta, jednak jest coś magicznego w zabawnych, kolorowych krasnalach, siedzących na walcach. Gra dla miłośników prostoty i bajowych slotów. Widać, że dopracowano wszelkie detale, aby gra była bardziej wciągająca. Stawki zakładów są raczej dla ludzi o nerwach ze stali, ale przecież krasnale przynoszą szczęście, więc może ta gra odmieni wasz los.

Dwarven Gold Deluxe Dwarven Gold Deluxe Dwarven Gold Deluxe

VoltCasino

Dwarven Gold Deluxe

9

Grafika i dźwięk

10/10

  Intuicyjność

  10/10

   Szybkość gry

   10/10

    Funkcje i bonusy

    8/10

     Stawki zakładów

     9/10

      Jackpot

      7/10

       Pozytywy

       • Świetna grafika i dźwięk

       Negatywy

       • Niski Jackpot

       Dodaj komentarz

       Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

        
       %d bloggers like this: