Fruit Mania

Fruit Mania 0

Można śmiało powiedzieć, że owoce to klejnoty koronne żywności. Pełne witamin, minerałów, nieodłączny element zdrowej i zbilansowanej diety. Owoce i klejnoty to motyw przewodni świetnego slota od Wazdana. Tym slotem jest Fruit Mania.

Fruit Mania to dość prosty i klasyczny slot o 3 walcach; symbole nie układają się jednak na linii płatniczej, a na jakiejkolwiek pozycji. Układ 3×3 pozwala na wiele możliwych kombinacji. Symbole w slocie Fruit Mania to klasyczne i dobrze znane owoce: arbuzy, wiśnie, pomarańcze i śliwki, jak również dzwonki, symbole VEGAS, LOTTO, gwiazdki oraz tytułowe diamenty. Slot może się wydawać prosty, jednak jest w nim coś, co zatrzymuje uwagę na później.

Każda gra polega na trafieniu nowego zestawienia symboli; po każdym obrocie walców, w grze zatrzymuje się największy zestaw tych samych symboli, które w kolejnej grze, pozostają na swoim miejscu, aby w kolejnej grze, ich liczba mogła wzrosnąć i zagwarantować lepsze wygrane. Każda gra jest płatna, ale każda również wypłaca, jeśli liczba symboli się powiększy.

W kwestii bonusów, Fruit Mania ma inne bonusy niż standardowe sloty, jednak nie są wcale mniej atrakcyjne.

Każdy symbol diamentów, który pojawi się w Diamond Bonus, zostanie zaznaczony na mini walcach u góry ekranu gry; Diamond Bonus Matrix Tabel, czyli tabela, w której należy zebrać 9 diamentów, aby w trzech kolejnych grach zebrać kolejne trzy diamenty; wtedy wygrywamy 9 Darmowych gier.

Oprócz tego, jest również Bonus Lotto; gdy 3 symbole Lotto pojawią się na trzech walcach w środkowym rzędzie, możemy skorzystać z gry dodatkowej, w której należy wybrać jedno pole ze znakiem zapytania, aby wygrać dodatkową sumę pieniędzy.

Ogólnie, Fruit Mania od Wazdana to prosty slot o klasycznej naturze, o układzie 3×3 i soczystych owocach jako symbole. Gra nie wymaga zapamiętania wielu reguł, a bonus diamentów to całkiem sympatyczny dodatek.

Fruit Mania Fruit Mania Fruit Mania

Diamond World Casino

Fruit Mania

9.6666666666667

Grafika i dźwięk

10/10

  Intuicyjność

  10/10

   Szybkość gry

   10/10

    Funkcje i bonusy

    8/10

     Stawki zakładów

     10/10

      Jackpot

      10/10

       Pozytywy

       • Fobra grafika
       • Ciekawy bonus z diamentami

       Negatywy

       • Brak symboli typu Wild czy Scatter

       Dodaj komentarz

       Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

        
       %d bloggers like this: