Magic of the Ring

Gra Magic of the Ring of Wazdan 0

Znudzony trzywalcowymi slotami, w których pojawiają się cały czas te same symbole? Czas wypróbować „Magic of the Ring”, które zostało stworzone przez firmę Wazdan. Gra przenosi nas w całkiem mroczny świat magii i smoków, w którym naszym głównym zadaniem jest odzyskanie pierścienia. Brzmi znajomo? 😉

„Magic of the Ring” jest pięciowalcowym slotem, w którym dostępnych jest 20 różnych linii płatniczych. Ze względu na tematykę gry, na walcach pojawiają się takie symbole jak smok, mag, czy pierścień. Podczas rozgrywki możemy też napotkać symbole A, K, Q, J i 10, ale nie dadzą nam one zbyt dużych wygranych. Od strony wizualnej gra prezentuje się dosyć ciekawie, wszystko śmiga płynnie, symbole są ładnie skomponowane, a klimat gry dodatkowo buduje tajemnicze zamczysko w tle.

Gra nie oferuje żadnych minigier bonusowych, a szkoda, bo przykładowo jakaś walka ze smokiem byłaby niemałą gratką. Za to dyspozycji mamy scattery, dzikie symbole, czy możliwość wygrania darmowych obrotów. Nie jest źle! Symbol pierścienia może zastąpić wszystkie inne symbole pojawiające się w grze, a gdy na liniach pojawi sie od 3 do 5 pierścieni, to gracz może cieszyć się dziesięcioma dodatkowymi obrotami. Przed darmowymi obrotami, losowo wybierany jest symbol bonusowy, który ma funkcję rozszerzania się na walcach. Co ciekawe, bonus darmowych obrotów nie blokuje możliwości ich ponownego wygrania! Zachęcające, prawda?

Jeśli nie straszny Ci świat zwariowanych magów i ogromnych smoków, powinieneś wypróbować „Magic of the Ring”! Oderwij się na chwilę od rzeczywistości, wykorzystaj dostępne dodatkowe funkcje gry i ciesz się z wysokich wygranych!

Magic of the Ring Magic of the Ring Magic of the Ring

Diamond World Casino

Magic of the Ring

9.1666666666667

Grafika i dźwięk

10/10

  Intuicyjność

  10/10

   Szybkość gry

   10/10

    Funkcje i bonusy

    8/10

     Stawki zakładów

     10/10

      Jackpot

      7/10

       Pozytywy

       • ładne grafiki
       • fajny temat
       • atrakcyjne tło
       • mroczny klimat gry
       • łatwo aktywowane bonusy

       Negatywy

       • brak minigier bonusowych
       • duża liczba pospolitych symboli karcianych

       Dodaj komentarz

       Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

        
       %d bloggers like this: