Mystery Jack

Gra Mystery Jack od Wazdan 0

Wsiąść do pociągu…ale nie byle jakiego! Tym razem mogę z całym sercem polecić Wam szczególny pociąg o nazwie „Mystery Jack”. Z tym środkiem lokomocji nie można się nudzić! Cofnij się w czasie do czasów Dzikiego Zachodu, dołącz do grupy miejscowych bandytów i spróbuj napaść na pociąg ekspresowy. Ta gra jest warta świeczki, szczególnie, że wygrać w niej można wyjątkowo atrakcyjny progresywny jackpot!

„Mystery Jack” to klasyczna 3-walcowa gierka Wazdana. Na jej ekranie znajdziemy aż 27 linii płatniczych, a jej walce wypełnione są typowymi owocowymi symbolami, na przykład wiśniami, arbuzami, pomarańczami, winogronami i cytrynami. Wśród symboli znajdziemy także zamaskowanego bandytę, wagon pociągu, złoty dzwonek i groźnego byka. Cały ekran gry znajduje się z przodu pociągu ekspresowego, dzięki czemu mamy wrażenie, że pędzimy wraz z nim w poszukiwaniu wspaniałych nagród.

Gra posiada też kilka całkiem ciekawych dodatkowych funkcji, takich jak Dzikie symbole, Scattery czy darmowe obroty.

Westernowy bandyta występuje w roli Dzikiego symbolu i jest w stanie zastąpić każdy inny symbol z wyjątkiem wagonów z napisem Mystery i Free Spins. Jeśli znajdziemy go w pobliżu niepełnej wygrywającej kombinacji, to będziemy mogli użyć go jako brakującego symbolu i zdobyć określoną wygraną.

Trzy wagony z napisem Free Spins gdziekolwiek na ekranie uaktywnią 9 darmowych spinów. Z kolei 3 wagony Mystery wynagrodzą Cię mnożnikiem wygranej równym od 1 do 500 razy. Niski mnożnik wygranej pojawia się dość często, co sprawia, że naprawdę łatwo jest zwiększyć swoją wygraną dzięki tej fantastycznej funkcji.

Mimo że na rynku znajdziecie z pewnością wiele slotów skupionych wokół westernowego tematu, to jestem pewien, że trudno będzie Wam zagrać w grę bardziej opłacalną niż „Mystery Jack”. Dzięki progresywnemu jackpotowi i ciekawej gamie dodatkowych funkcji, gra ta plasuje się wśród najbardziej wciągających slotów dostępnych w internetowych kasynach na całym świecie.

Mystery Jack Mystery Jack Mystery Jack

Diamond World Casino

Mystery Jack

9.3333333333333

Grafika i dźwięk

9/10

  Intuicyjność

  10/10

   Szybkość gry

   10/10

    Funkcje i bonusy

    9/10

     Stawki zakładów

     10/10

      Jackpot

      8/10

       Pozytywy

       • ciekawy pomysł na grę
       • fajne bonusy
       • częste wygrane
       • duży wybór stawek zakładów

       Negatywy

       • za dużo symboli z owocami
       • irytująca muzyczka

       Dodaj komentarz

       Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

        
       %d bloggers like this: