Superman

Superman 0

Czasami ciężko uwierzyć, że postać Supermana została wymyślona prawie 100 lat temu. Na podstawie tej postaci wymyślono niezliczoną ilość komiksów, filmów, gier i odcinków serialowych. Tym razem mamy do czynienia ze slotem bazującym na filmie z 1978 roku o Supermanie.

Superman ma 5 walców i 100 linii płatniczych. Wygląd slota jest dosyć przeciętny, ale grafiki są wykonane starannie, więc nie ma na co narzekać. Animacje mogłyby być bardziej szczegółowe, bo gra trochę zalatuje starocią.

Bonusy w grze to po prostu czysta bajka. Mamy grę bonusową, która nagradza losowymi wygranymi, a po wylądowaniu trzech Scatterów otrzymujemy 10 darmowych obrotów. Podczas darmowych obrotów każdy Wild, który wyląduje zostaje na swoim miejscu do końca trwania bonusu. W momencie, gdy licznik darmowych obrotów wynosi 0, Superman cofa czas i nagradza kolejnymi 10 darmowymi obrotami, podczas których wcześniej zebrane Wildy nadal są na swoim miejscu! Dodatkowo można wygrać jednego z czterech progresywnych jackpotów losowo podczas gry, co dodaje smaczku grze!

Superman to świetny slocik, który daje możliwość zgarnięcia fajnych wygranych. Gra oferuje 100 linii płatniczych, tak więc wygrane wpadają często, więc przygotujcie się na długą grę.

Superman Superman Superman

CasinoPlex

Superman

9.5

Grafika i dźwięk

7/10

  Intuicyjność

  10/10

   Szybkość gry

   10/10

    Funkcje i bonusy

    10/10

     Stawki zakładów

     10/10

      Jackpot

      10/10

       Pozytywy

       • Świetny motyw
       • Wysokie stawki
       • Progresywny jackpot
       • Gra bonusowa
       • Świetne darmowe obroty

       Negatywy

       • Przeciętny wygląd

       Dodaj komentarz

       Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

        
       %d bloggers like this: