Sloty

Online Sloty czyli automatu online hazardowe

Automaty do gry (sloty)

W dzisiejszych czasach sloty są jednymi z najpopularniejszych gier kasynowych, dlatego pewnie trudno będzie Ci uwierzyć, że historia ich powstania sięga dwa wieki wstecz! Pierwszy automat do gry został wynaleziony przez pochodzącego z San Francisco Charlesa Feya, który w 1887 roku zaprezentował swój pierwszy slot – Liberty Bell. Pierwszy automat miał trzy bębny, z których każdy oznaczony był symbolem. Ducha pierwszego automatu do gry można poczuć także w dzisiejszych grach, ponieważ pierwsze symbole, podobnie jak obecne, przedstawiały podkowy, diamenty, serca i dzwony. Sama nazwa gry wywodzi się od otworu (ang. slot) do wrzucania i odbierania monet.

 

Celem gry na automacie jest otrzymanie trzech takich samych lub różnych symboli w jednej linii, przy czym kombinacja najpospolitszych symboli jest najmniej płatna, a za układ najrzadziej występujących symboli otrzymuje się najwięcej. Obecnie spotkać można sloty zbudowane aż z 7 bębnów i posiadające nawet 100 linii płatniczych. Grafika i układ linii wypłat (payline) są nieporównywalnie rozbudowane w stosunku do prototypu, a oferta gier prezentowana przez szeroki wachlarz producentów, spełnia oczekiwania wszystkich odbiorców.

 

Większość automatów do gry posiada progresywny jackpot, który rośnie tak długo, aż któryś z graczy trafi wygraną. Z tego powodu wielu graczy zwleka z grą do momentu, aż wartość jackpota wzrośnie wystarczająco do rozpoczęcia gry. Jednak nim zaczniemy grać, należy dokładnie zapoznać się z zasadami obowiązującymi w danym kasynie, ponieważ czasami nie wypłaca się progresywnego jackpota przed postawieniem maksymalnego zakładu. Granie dużymi sumami przynosi najwyższe wygrane, ale także duże straty, należy więc pamiętać, by postawić sobie własne granice finansowe i zdecydować uprzednio, jaką kwotę możemy postawić na zakład.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *